Начало Аудио и Видео Техника ПРОФЕСИОНАЛНИ ДИСПЛЕИ SONY FW-55EZ20L 55inch Professional Display Rated For 16/7 Operation With Essential Professional Functions
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    SONY
  • Product Type:
    LED-backlit LCD flat panel display
  • Weight:
    15.3 kg
  • Resolution:
    3840 x 2160
  • Power Consumption Operational:
    202 Watt
  • Power Consumption Stand by:
    0.5 Watt
  • Width:
    124.3 cm
  • Depth:
    7.1 cm
  • Height:
    72.1 cm
  • Speakers:
    2 x speaker - 10 Watt
  • Compliant Standards:
    CEC, HDCP 2.3
  • Display Format:
    4K UHD (2160p)
  • Connector Type:
  • Power Device:
    Power supply
  • Width (Shipping):
    136.2 cm
  • Depth (Shipping):
    16 cm
  • Height (Shipping):
    84 cm
  • Weight (Shipping):
    21 kg
  • Output Power / Total:
    20 Watt
  • Energy Class:
    Class G
  • Brightness:
    350 cd/m²
  • Response Time:
    8 ms
  • Power Consumption (On mode):
    83 W
  • Power Consumption SDR (On mode):
    83 kWh/1000h
  • Dimensions & Weight Details:
  • Power Consumption (Off Mode):
    0.2 Watt
  • Energy Class (HDR):
    Class G
  • Power Consumption HDR (On mode):
    100 kWh/1000h
  • HDR Format:
    HDR10
  • Operating System:
    Android TV
  • Series:
    EZ20L Series
  • Image Contrast Ratio:
    1200:1
  • Platform:
    Android TV
  • Dimensions:
    Without stand
  • Energy Label QR Code URL:
    Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1589635
  • Enclosure Colour:
    Jet black
  • Diagonal Class:
    55"
  • Commercial Use:
    Yes - digital signage
  • TV Tuner:
    No tuner
  • TV Tuner Presence:
    No
  • Video Interface:
    Composite, HDMI
  • HDMI Ports Qty:
    3 ports
  • Modes:
    Portrait mode, landscape mode, backlight off mode, power saving mode, Pro Mode, Auto Wide mode
  • Image Aspect Ratio:
    16:9
  • LCD Backlight Technology:
    Direct LED - frame dimming
  • Coating:
    1% haze
  • Viewing Angle:
    178 degrees
  • Viewing Angle (Vertical):
    178 degrees
  • Flat Panel Mount Interface:
    300 x 300 mm
  • VESA Compatibility:
    Yes
  • USB Port:
    Yes
  • USB Ports Qty:
    2
  • Configuration:
    16 GB
  • Speaker System:
    2 speakers
  • Connectivity:
    Wi-Fi, LAN
  • LAN Protocol:
    Ethernet
  • Dynamic Contrast Ratio:
  • Commercial Features:
    HTML5 support, HDMI auto wake-up, BRAVIA Signage Free (BSF) 2.0
  • Stand:
    Optional
  • Supported Video Formats:
    MPEG-1, MPEG-2, AV1
  • Supported Audio Formats:
    AAC, OGG, AC4
  • Picture Enhancements:
    Live Color, 4K X-Reality PRO Engine, Wide Viewing Angle, 75% DCI-P3 colour gamut