Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор LG 75NU850B3LA, 75" 4K Ultra HD Smart TV, 3840x2160, DVB-T2/C/S2, Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, webOS 26 ThinQ, VRR / ALLM / HGiG, 4K Super Upscaling, WiFi 5, Voice Controll, Bluetooth 5.3, AirPlay 2, LAN, CI, HDMI eARC,AI Sound Pro, Google
-5%
ОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО
Добави в желани
  • Марка:
    LG
  • Вид на екрана:
    Flat
  • Размер на екрана, inch:
    75" (190.50 cm)
  • Размери с поставка (Ш, Д, В), cm:
    166.9 x 36.1 x 102.6 cm
  • Енергиен клас:
    F
  • Мрежа:
    Да
  • Консумация, kWh/1000h:
    127 kWh
  • Безжична мрежа_TEXT:
    Wi-Fi Built in
  • Мрежа_TEXT:
    Ethernet
  • Bluetooth_TEXT:
    Bluetooth
  • Bluetooth:
    Да
  • Безжична мрежа:
  • VESA размер, mm:
    300 x 300 mm
  • Smart функция_TEXT:
    webOS 26 ThinQ
  • Smart функция:
  • Честота, Hz:
    60Hz