Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 27" LG 27TQ615S-PZ, Full HD LED TV, SmartTV, webOS, Wi-Fi, Black
-5%
  • Оценка: (2)
Телевизор 27" LG 27TQ615S-PZ
  • Размер на екрана: 27“
  • Тип на екрана на дисплея: Full HD
  • Разделителна способност: 1920 x 1080
  • Smart: Да
  • Операционна с-ма: webOS
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 3 години
  • Модел:
    LG 27TQ615S-PZ
  • Партиден номер:
    27TQ615S-PZ
  • EAN код:
  • Гаранция:
    3 години
  • Доставка:
    от 1 до 2 дни
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
  • Марка:
    LG
  • Модел:
    LG 27TQ615S-PZ
  • Партиден номер:
    27TQ615S-PZ
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.lg.com/bg/monitori/lg-27tq615s-pz
  • Тип:
    LED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Година на лансиране:
    2023 г.
  • Диагонал на екрана:
    69 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    Full HD
  • Резолюция на екрана:
    1920 x 1080
  • Аудио система:
    2ch
  • Изходен звук (RMS):
    10 W
  • Цифров тунер:
    DVB-T2/C /S2
  • Мрежова връзка:
    WiFi
  • Размери без стойка:
    612 x 368.5 x 73.9 мм
  • Размери със стойка:
    612 x 423.1 x 152.5 мм
  • VESA:
    75 x 75 мм