Начало Лаптопи, Компютри и Монитори МОНИТОРИ Монитор PHILIPS 24E1N1100A/00, 23.8" IPS, FullHD (1920x1080) 100Hz, 16:9, 1ms, 250cd/m², 1300:1, Adaptive Sync, Speaker 2x2W, HDMI, VGA, Black
-5%
Монитор PHILIPS 24E1N1100A/00
  • Размер на екрана: 23.8"
  • Резолюция: 1920 x 1080
  • Аспект изображение: 16:9
  • Яркост: 250 cd/m2
  • Време на отговор: 1 мс
  • Контраст: 1300:1
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    PHILIPS 24E1N1100A/00
  • Партиден номер:
    24E1N1100A/00
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    PHILIPS
  • Модел:
    PHILIPS 24E1N1100A/00
  • Партиден номер:
    24E1N1100A/00
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.philips.bg/c-p/24E1N1100A_00/monitor-full-hd-lcd-monitor
  • Гама:
    Home & Office
  • Диагонал:
    23.8 inch
  • Технология на дисплея:
    IPS
  • Вид резолюция:
    Full HD
  • Оптимална Резолюция:
    1920 x 1080
  • Вид подсветка:
    W-LED
  • Формат екран:
    Wide
  • Аспект изображение:
    16:9
  • Яркост:
    250 cd/m²
  • Време на отговор:
    1 ms
  • Типичен контраст:
  • Динамичен контраст:
    Mega
  • Макс. визуален ъгъл хориз./верт.:
    178º / 178º
  • Честота на опресняване:
    100 Hz
  • Брой цветове:
    16.7 милиона
  • Технология:
    Adaptive Sync, Low Blue Light, Flicker Free
  • Монтиране на стена:
    VESA 100 x 100 мм
  • Видео портове:
    1 x VGA
    1 x HDMI
  • Аудио портове:
    Да
  • Накланяне:
    -5°/ 20°
  • Консумирана мощност:
    14.5 W
  • Ширина:
    542 мм
  • Дълбочина:
    45 мм
  • Височина:
    316 мм