Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 43" LG 43QNED82A3B, 4K QNED HDR, Smart TV, webOS 25, 60Hz, WiFi 5, Black
-5%
Телевизор 43" LG 43QNED82A3B
  • Размер на екрана: 43“
  • Тип на екрана на дисплея: 4K Ultra HD
  • Разделителна способност: 3840 x 2160
  • Smart: Да
  • Операционна с-ма: webOS 25
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    LG 43QNED82A3B
  • Партиден номер:
    43QNED82A3B
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
ОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО
Добави в желани
  • Марка:
    LG
  • Модел:
    LG 43QNED82A3B
  • Партиден номер:
    43QNED82A3B
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.lg.com/bg/televizori/lg-43qned82a3b
  • Тип:
    QNED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Година на лансиране:
    2025 г.
  • Диагонал на екрана:
    108 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    4K Ultra HD
  • Резолюция на екрана:
    3840 x 2160
  • Главни характеристики на изображение:
    Alpha 7 AI Processor, HDR10 / HLG, VRR / ALLM / HGiG, 4K Upscaling, 60Hz
  • Аудио система:
    2ch
  • Изходен звук (RMS):
    20 W
  • Главни характеристики на звука:
  • Цифров тунер:
    DVB-T2/C/S2
  • Мрежова връзка:
    WiFi 5/ LAN
  • Размери без стойка:
    969 x 567 x 49.9 мм
  • Размери със стойка:
    969 x 634 x 257 мм
  • VESA:
    200 x 200 мм