Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 43" PHILIPS 43PUS8010/12, 4K UHD LED Ambilight TV, SmartTV, Titan OS, 60Hz, WiFi, Black
-5%
Телевизор 43" PHILIPS 43PUS8010/12
  • Размер на екрана: 43“
  • Тип на екрана на дисплея: 4K Ultra HD
  • Разделителна способност: 3840 x 2160
  • Smart: Да
  • Операционна с-ма: Titan OS
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    PHILIPS 43PUS8010/12
  • Партиден номер:
    43PUS8010/12
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    PHILIPS
  • Модел:
    PHILIPS 43PUS8010/12
  • Партиден номер:
    43PUS8010/12
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.philips.co.uk/c-p/43PUS8010_12/led-4k-ambilight-tv
  • Тип:
    LED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Година на лансиране:
    2025 г.
  • Диагонал на екрана:
    108 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    4K Ultra HD
  • Резолюция на екрана:
    3840 x 2160
  • Технология:
    Ambilight
  • Главни характеристики на изображение:
    Pixel Precise Ultra HD, Crystal Clear, HDR 10+, Micro Dimming, Ultra Resolution
  • Аудио система:
    2ch
  • Изходен звук (RMS):
    20 W
  • Главни характеристики на звука:
    Dolby Atmos, Dolby Media Intelligence, Vocal Boost, DTS-X
  • Цифров тунер:
    DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Мрежова връзка:
    WiFi 5/ LAN
  • Размери без стойка:
    957 x 564 x 87 мм
  • Размери със стойка:
    957 x 624 x 244 мм
  • VESA:
    VESA 200 x 100 мм