Начало Лаптопи, Компютри и Монитори МОНИТОРИ Монитор SAMSUNG Odyssey G7 - G75F (LS40FG750EUXEN), 40" VA Curved 1000R, WUHD (5120 x 2160) 180Hz, 21:9, 1ms, 350 cd/m2, 3000:1, AMD FreeSync Premium Pro, 2xHDMI, DP, Black
-5%
Монитор SAMSUNG Odyssey G7 - G75F (LS40FG750EUXEN)
  • Размер на екрана: 40" CURVED
  • Резолюция: 5120 x 2160
  • Аспект изображение: 21:9
  • Яркост: 350 cd/m2
  • Време на отговор: 1 мс
  • Контраст: 3000:1
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    SAMSUNG Odyssey G7 - G75F
  • Партиден номер:
    LS40FG750EUXEN
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    SAMSUNG
  • Модел:
    SAMSUNG Odyssey G7 - G75F
  • Партиден номер:
    LS40FG750EUXEN
  • Гаранция:
  • Гама:
    Gaming
  • Диагонал:
    40.0 inch
  • Технология на дисплея:
    VA
  • Вид резолюция:
    WUHD
  • Оптимална Резолюция:
    5120 x 2160
  • Вид подсветка:
    LED
  • Формат екран:
    Ultra Wide
  • Curved:
    Да
  • Аспект изображение:
    21:9
  • Яркост:
    350 cd/m²
  • Време на отговор:
    1 ms
  • Типичен контраст:
  • Макс. визуален ъгъл хориз./верт.:
    178º / 178º
  • Честота на опресняване:
    180 Hz
  • Брой цветове:
    1.07 милиарда
  • Технология:
  • Монтиране на стена:
    VESA 100 x 100 мм
  • Видео портове:
    2 x HDMI
    1 x DisplayPort
  • Data ports:
    2 x USB 3.2 Gen1
  • Накланяне:
    -5°/ 20°
  • Въртене:
  • Ширина:
    928.6 мм
  • Дълбочина:
    196.1 мм
  • Височина:
    422.8 мм