Начало Лаптопи, Компютри и Монитори МОНИТОРИ Монитор PHILIPS 27M2N3200S/00 Evnia 3000, 27" Fast IPS, FullHD (1920x1080) 180Hz, 16:9, 0.5ms, 300cd/m2, 1000:1, Adaptive Sync, Speaker 2x2W, 2xHDMI, DP, Dark grey
-5%
Монитор PHILIPS 27M2N3200S/00 Evnia 3000
  • Размер на екрана: 27"
  • Резолюция: 1920 x 1080
  • Аспект изображение: 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Време на отговор: 0.5 мс
  • Контраст: 1000:1
  • Цвят: Сив
  • Гаранция: 3 години
  • Модел:
  • Партиден номер:
    27M2N3200S/00
  • EAN код:
  • Гаранция:
    3 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    PHILIPS
  • Модел:
  • Партиден номер:
    27M2N3200S/00
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.philips.bg/c-p/27M2N3200S_00/fast-ips-gaming-monitor-full-hd-gaming-monitor
  • Гама:
    Gaming
  • Диагонал:
    27.0 inch
  • Технология на дисплея:
    IPS
  • Вид резолюция:
    Full HD
  • Оптимална Резолюция:
    1920 x 1080
  • Вид подсветка:
    W-LED
  • Формат екран:
    Wide
  • Аспект изображение:
    16:9
  • Яркост:
    300 cd/m²
  • Време на отговор:
    0.5 ms
  • Типичен контраст:
  • Динамичен контраст:
    Mega
  • Макс. визуален ъгъл хориз./верт.:
    178º / 178º
  • Честота на опресняване:
    180 Hz
  • Брой цветове:
    16.7 милиона
  • Технология:
    Adaptive Sync, Flicker-free, LowBlue, HDR 10, Smart Crosshair, Shadow Boost
  • Монтиране на стена:
    VESA 100 x 100 мм
  • Видео портове:
    2 x HDMI
    1 x DisplayPort
  • Аудио портове:
    Да
  • Накланяне:
    -5°/ 20°
  • Ширина:
    615 мм
  • Дълбочина:
    61 мм
  • Височина:
    369 мм