Начало Лаптопи, Компютри и Монитори МОНИТОРИ Монитор ASROCK PG34QRT3A, 34.0" VA MiniOLED Curved 1500R, WQHD (3440x1440) 180Hz, 21:9, 1ms, 500cd/m², 4000:1, AMD FreeSync™ Premium, Speaker 2x2W, 2xHDMI, 2xDP, 5xUSB 3.2, Wi-Fi, RGB, Black
-5%
Монитор ASROCK PG34QRT3A
  • Размер на екрана: 34" CURVED
  • Резолюция: 3440 x 1440
  • Аспект изображение: 21:9
  • Яркост: 500 cd/m2
  • Време на отговор: 1 мс
  • Контраст: 4000:1
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 3 години
  • Модел:
    ASROCK PG34QRT3A
  • Партиден номер:
    PG34QRT3A
  • Гаранция:
    3 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    ASROCK
  • Модел:
    ASROCK PG34QRT3A
  • Партиден номер:
    PG34QRT3A
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://pg.asrock.com/Monitors/PG34QRT3A/index.bg.asp#Specification
  • Гама:
    Gaming
  • Диагонал:
    34.0 inch
  • Технология на дисплея:
    VA
  • Вид резолюция:
    WQHD
  • Оптимална Резолюция:
    3440 x 1440
  • Вид подсветка:
    Mini OLED
  • Формат екран:
    Ultra Wide
  • Curved:
    Да
  • Аспект изображение:
    21:9
  • Яркост:
    500 cd/m²
  • Време на отговор:
    1 ms
  • Типичен контраст:
  • Макс. визуален ъгъл хориз./верт.:
    178º / 178º
  • Честота на опресняване:
    180 Hz
  • Брой цветове:
    1.07 милиарда
  • Технология:
    AMD FreeSync™ Premium, VESA DisplayHDR™ 400
  • Монтиране на стена:
    VESA 100 x 100 мм
  • Видео портове:
    2 x HDMI
    2 x DisplayPort
  • Аудио портове:
    1 x Headphone Out
  • Data ports:
    4 x USB 3.2 Gen1
  • Накланяне:
    -7°/20°
  • Въртене:
  • Ширина:
    809 мм
  • Дълбочина:
    120 мм
  • Височина:
    366 мм