Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 65" PHILIPS 65PUS8400/12, 4K UltraHD LED, Smart TV, Google TV, 60Hz, WiFi, Ambilight, Black
-5%
  • Модел:
    PHILIPS 65PUS8400/12
  • Партиден номер:
    65PUS8400/12
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    PHILIPS
  • Модел:
    PHILIPS 65PUS8400/12
  • Партиден номер:
    65PUS8400/12
  • Гаранция:
    2 години
  • Уебстраница:
    https://www.philips.bg/
  • Тип:
    LED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Година на лансиране:
    2023 г.
  • Диагонал на екрана:
    164 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    4K Ultra HD
  • Резолюция на екрана:
    3840 x 2160
  • Технология:
    LED LCD
  • Главни характеристики на изображение:
    HDR10, HLG, Pixel Precise Ultra HD, Ambilight
  • Аудио система:
    2.0 ch
  • Изходен звук (RMS):
    20 W
  • Главни характеристики на звука:
    Dolby Atmos, DTS Play-Fi
  • Цифров тунер:
    DVB-T2/C/S2
  • Мрежова връзка:
    Ethernet, Wi‑Fi, Blietooth
  • Размери без стойка:
    1450 x 840 x 85 mm
  • Размери със стойка:
    1450 x 900 x 300 mm
  • Консумирана мощност:
    160 W
  • VESA:
    300 × 300 mm