Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 55" LG 55QNED93A6A, 4K UHD QNED evo AI MiniLED, SmartTV, webOS 24, 120Hz Native (VRR 165Hz), WiFi 6, Black
-5%
Телевизор 55" LG 55QNED93A6A
  • Размер на екрана: 55"
  • Тип на екрана на дисплея: 4K UltraHD
  • Разделителна способност: 3840 x 2160
  • Smart: Да
  • Операционна с-ма: webOS 25
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    LG 55QNED93A6A
  • Партиден номер:
    55QNED93A6A
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
ОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО
Добави в желани
  • Марка:
    LG
  • Модел:
    LG 55QNED93A6A
  • Партиден номер:
    55QNED93A6A
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.lg.com/bg/televizori/lg-55qned93a6a
  • Тип:
    QNED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Година на лансиране:
    2025 г.
  • Диагонал на екрана:
    139 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    4K Ultra HD
  • Резолюция на екрана:
    3840 x 2160
  • Главни характеристики на изображение:
    Процесор α8 AI Processor 4K Gen2, Mini LED, Dynamic QNED Color Pro, α8 AI Super Upscaling 4K, Dolby Vision / HDR10 / HLG, Dynamic Tone Mapping Pro, Precision Dimming Pro, Motion Pro, AI Picture Pro, 120Hz Native (VRR 165Hz)
  • Аудио система:
    2.2ch
  • Изходен звук (RMS):
    40W
  • Главни характеристики на звука:
  • Цифров тунер:
    DVB-T2/C/S2
  • Мрежова връзка:
    WiFi 6 / LAN
  • Размери без стойка:
    1226 x 709 x 57.9 мм
  • Размери със стойка:
    1226 x 776 x 325 мм
  • VESA:
    300 x 300 мм