Начало Лаптопи, Компютри и Монитори ЛАПТОПИ Лаптоп ASUS Vivobook S16 S3607CA-RP037NA (90NB16I1-M00CF0), 16" WUXGA (1920x1200) 144Hz, Intel® Core™ Ultra 7 255H (24M Cache, 2.00 GHz up to 5.10 GHz, 16 ядра), 16GB DDR5, 1TB SSD M.2, no OS, Cool Silver
-5%
Лаптоп ASUS Vivobook S16 S3607CA-RP037NA (90NB16I1-M00CF0)
  • Дисплей: 16.0" WUXGA
  • Резолюция: 1920 x 1200 пиксела
  • Процесор: Intel® Core™Ultra 7 255H (24M Cache, 2.00 GHz up to 5.10 GHz, 16 ядра)
  • Видеокарта: Intel® Arc™ 140T GPU
  • Памет: 16 GB DDR5
  • Твърд диск: 1 TB SSD M.2
  • Оптично устройство: Не
  • Операционна система: no OS
  • Цвят: Сребрист
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    ASUS Vivobook S16 (S3607)
  • Партиден номер:
    90NB16I1-M00CF0
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
  • Марка:
    ASUS
  • Модел:
    ASUS Vivobook S16 (S3607)
  • Партиден номер:
    90NB16I1-M00CF0
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.asus.com/laptops/for-home/vivobook/asus-vivobook-s16-s3607/
  • Цвят:
    Сребрист
  • Вид лаптоп:
    Home
  • Серия:
    Vivobook
  • Диагонал дисплей:
    16.0 inch
  • Резолюция:
    1920 x 1200
  • Формат дисплей:
    WUXGA
  • Покритие дисплей:
    Матов
  • Touchscreen:
    не
  • Вид дисплей:
    IPS
  • Производител процесор:
    Intel
  • Тип процесор:
    Ultra 7
  • Модел процесор:
    255H
  • Брой ядра :
    16
  • Архитектура:
    Arrow Lake
  • Технология процесор:
    3 нм
  • Номинална честота :
    2.00 GHz
  • Turbo Boost честота:
    5.10 GHz
  • Кеш:
    24576 kB
  • Вграден графичен процесор:
    Intel® Arc™ 140T GPU
  • Тип видео памет:
    Вградена
  • Производител видео чипсет:
    Intel Arc
  • Серия видео карта:
    Intel Arc
  • Капацитет памет:
    16 GB
  • Вид памет:
    DDR5
  • Честота:
    5600 MHz
  • Брой слотове:
  • Заети слотове:
    1
  • Максимален обем:
    32 GB
  • Капацитет SSD:
    1 TB
  • Тип твърд диск:
    SSD
    M.2
  • Език клавиатура:
    Клавиатура BG
  • Ключови характеристики:
    Backlit Keyboard
  • Камера WEB:
    Full HD
  • Портове:
    2 x USB 3.2
    2 x USB type C
    1 x HDMI
    1 x Audio Out
  • Безжична връзка:
    802.11 ax
  • Размери (W x H x D):
    357 x 250.6 x 15.9 мм