Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 32" SONY KD-32W800 , HD LED, SmartTV, Android TV, WiFI, Black
-5%
Телевизор 32" SONY KD-32W800 (KD32W800P1AEP)
  • Размер на екрана: 32“
  • Тип на екрана на дисплея: HD
  • Разделителна способност: 1366 x 768
  • Smart: Да
  • Операционна с-ма: Android TV
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    SONY KD-32W800
  • Партиден номер:
    KD32W800P1AEP
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
ОГРАНИЧЕНО КОЛИЧЕСТВО
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    SONY
  • Модел:
    SONY KD-32W800
  • Партиден номер:
    KD32W800P1AEP
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://www.sony.at/electronics/fernseher/w800-series/buy#
  • Тип:
    LED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Диагонал на екрана:
    80 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    HD
  • Резолюция на екрана:
    1366 x 768
  • Главни характеристики на изображение:
    HDR
  • Аудио система:
    2 ch
  • Изходен звук (RMS):
    10W
  • Главни характеристики на звука:
    Dolby Digital
  • Цифров тунер:
    DVB-T2/S2/C
  • Мрежова връзка:
    WiFI/LAN
  • Размери без стойка:
    733 x 442 x 78 мм
  • Размери със стойка:
    733 x 468 x 189 мм
  • VESA:
    200 x 100 мм