Начало Лаптопи, Компютри и Монитори МОНИТОРИ Монитор AOC 25G3ZM/BK, 24.5" VA, FullHD (1920x1080) 240Hz, 16:9, 0.5ms, 300cd/m2, 3000:1, Adaptive Sync, 2xHDMI, DP, Black/Red
-5%
  • Оценка: (1)
Монитор AOC 25G3ZM/BK
  • Размер на екрана: 24.5"
  • Резолюция: 1920 x 1080
  • Аспект изображение: 16:9
  • Яркост: 300 cd/m2
  • Време на отговор: 0.5 мс
  • Контраст: 3000:1
  • Цвят: Черен/Червен
  • Гаранция: 3 години
  • Модел:
    AOC 25G3ZM/BK
  • Партиден номер:
    25G3ZM/BK
  • EAN код:
  • Гаранция:
    3 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    AOC
  • Модел:
    AOC 25G3ZM/BK
  • Партиден номер:
    25G3ZM/BK
  • Гаранция:
  • Уебстраница:
    https://eu.aoc.com/en/gaming/products/monitor/25g3zm
  • Гама:
    Gaming
  • Диагонал:
    24.5 inch
  • Технология на дисплея:
    VA
  • Вид резолюция:
    Full HD
  • Оптимална Резолюция:
    1920 x 1080
  • Вид подсветка:
    WLED
  • Формат екран:
    Wide
  • Аспект изображение:
    16:9
  • Яркост:
    300 cd/m²
  • Време на отговор:
    0.5 ms
  • Типичен контраст:
  • Динамичен контраст:
  • Макс. визуален ъгъл хориз./верт.:
    178º / 178º
  • Честота на опресняване:
    240 Hz
  • Брой цветове:
    16.7 милиона
  • Технология:
    Adaptive Sync, Low Blue Light, Flicker Free
  • Монтиране на стена:
    VESA 100 x 100 мм
  • Видео портове:
    2 x HDMI
    1 x DisplayPort
  • Аудио портове:
    1 x Headphone out
  • Накланяне:
    -5°/ 23°
  • Въртене:
  • Консумирана мощност:
    25W
  • Ширина:
    557.3 мм
  • Дълбочина:
    48 мм
  • Височина:
    328.9 мм