Начало Телевизори и Аксесоари Телевизори Телевизор 40" PHILIPS 40PFS6000/12, Full HD LED, SmartTV, Titan 3.0 OS, 60Hz, WiFi, Black
-5%
Телевизор 40" PHILIPS 40PFS6000/12
  • Размер на екрана: 40“
  • Тип на екрана на дисплея: Full HD
  • Разделителна способност: 1920 x 1080
  • Smart: Да
  • Операционна с-ма: TITAN OS
  • Цвят: Черен
  • Гаранция: 2 години
  • Модел:
    PHILIPS 40PFS6000/12
  • Партиден номер:
    40PFS6000/12
  • EAN код:
  • Гаранция:
    2 години
  • Доставка:
    1 ден
НАЛИЧНО В ЦЕНТРАЛЕН СКЛАД
Добави в желани
Информация за Съответствие
  • Марка:
    PHILIPS
  • Модел:
    PHILIPS 40PFS6000/12
  • Партиден номер:
    40PFS6000/12
  • Гаранция:
  • Тип:
    LED
  • Тип телевизор:
    Smart TV
  • Година на лансиране:
    2025 г.
  • Диагонал на екрана:
    100 cm
  • Тип дисплей:
    Плосък
  • Качество на изображението:
    Full HD
  • Резолюция на екрана:
    1920 x 1080
  • Главни характеристики на изображение:
    Pixel Plus HD, HDR10/HLG
  • Аудио система:
    2.0ch
  • Изходен звук (RMS):
    16W
  • Главни характеристики на звука:
    Dolby Audio
  • Цифров тунер:
    DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
  • Мрежова връзка:
    WiFi / LAN
  • Размери без стойка:
    892 x 517 x 84 мм
  • Размери със стойка:
    892 x 539 x 210 мм
  • VESA:
    200 x 200 мм